Krok za krokem je americký sitcom, který vypráví o dvou zcela odlišných rodinách. Frank Lambert, který je rozvedený a má tři děti, si neočekávaně vezme Carol, vdovu se třemi dětmi, na Jamajce.

232801_sitcomy

Frank má vlastní stavební firmu a Carol pracuje jako kadeřnice a má svůj salón vedle domu, kde navíc pracuje i její matka a otravná sestra.

Al, JT a Brenden jsou Frankovi děti, kteří mají největší zájem ve sportu, videohrách a lenošení. Dana, Karen a Mark jsou děti Carol. Dana a Mark se zajímaj o školu, známky a knihy a Karen má největší zálibu v módě.

Když děti zjistí, že jejich rodiče jsou manželé, Frank se s dětmi nastěhuje ke zbytku nové rodiny. Frank se s Carol milují, ale děti se nemůžou navzájem vystát a dělají si jen samé naschvály.

To ale rozpoutá 7 řad skvělého seriálu, kde každý člen prožívá různá dobrodružství, prochází si vztahy a jiné situace ve wisconsinském Port Washingtonu.

Seriál se začal vysílát v roce 1991, má 160 dílu a poslední díl byl odvysílán v roce 1998.

Původně vysílán na ABC, od roku 1997 na stanici CBS.

Hrají: Patrick Duffy, Suzanne Somers, Staci Keanan, Sasha Mitchell, Brandon Call, Angela Watson, Christopher Castile, Josh Byrne, Christine Lakin a další

Step by Step

Krok za krokom