Frank Lambert

Frank Lambert má vlastní stavitelskou firmu, kde i pracuje. Má tři děti, JTho, AL a Brendena. Jeho první žena ho opustila a teď žije s Carol Fostrovou. Bydlí v Port Washingtonu a je velkým sportovním fandou, zejména sportovních týmů Milwaukee Bucks a Green Bay Packers. Vede taky baseballový tým, kde hrají jeho děti.

Postavu Franka Lamberta hraje Patrick Duffy.

Patrick Duffy

nar. 17.3.1949
Townsend, Montana, USA

Patrick Duffy narozený 17.března 1949 v Townsedu v Montaně (USA) je americký televizní herec, který se proslavil především rolí Bobbyho Ewinga v tv seriálu „DALLAS“ a Franka Lamberta v americkém sitcomu „KROK ZA KROKEM“.

V roce 1997 si zahrál ve svém prvním tv seriálu MUŽ Z ATLANTIDY, jako Mark Harris. Po zrušení tohoto seriálu přijal roli Bobbyho Ewinga v již zmíněném seriálu „DALLAS“. V březnu roku 2006 začal hrát v dalším tv seriálu „BÁJEČNÍ A BOHATÍ“, ze kterého však odešel, ale 5.listopadu 2007 se opět vrátil. V březnu 2008 Patrick hostoval v částečně interaktivní game show „BINGO AMERICA“.

V červenci 2008 se rozhodl rezignovat kvůli povinnostem, které měl v game show a tak místo převzal jeho přítel Richard Karn. Patrick se za své kariéry dokonce dočkal několika nominací a jednoho vítězství (1985) za vyjímečný herecký výkon hlavního představitele v seriálu hlavního vysílacího času. Dále byl nominován za nejoblíbenější seriálovou dvojici (1988) a zasloužil si ješte další dvě vítězství v Bambi Awards (1987) a TV Land Awards (2006).Všechna ocenění byla za seriál „DALLAS“.