JT Lambert

Flákač, jeho nejlepší kamarád je Rich Halke. Později si našel přítelkyni Samanthu Milano. Jeho zájmem je pojídáním velkého množství jídla a jeho případným odcizováním z rodinné ledničky pozdě v noci. Rád se kouká v TV na Xenu, Pobřežní hlídku ale i na sport.

Brandon Call

nar. 17.11.1976
Torrance, Kalifornie, USA

Brandon Spencer Lee Call se narodil v kalifornském městě Torrance. Má dvě sestry: Dee Anne a Tandi a bratra Dustina. Jak vyrůstal, Brandon velmi rád hrál basketbal a poslouchal muziku.

Jeho filmový debut přišel v roce 1985, kdy propůjčil svůj hlas pro animovanou rodinnou fantasy podívanou z dílny studia Disney THE BLACK CAULDRON. Ve stejném roce přišla i jeho první hraná role v romantickém krimi thrilleru ZUBATÉ OSTŘÍ, kde si zahrál spolu s Glenn Close. V letech 1986 a 1987 dvakrát získal cenu Young Artist Award za svou roli Brandona Capwella v seriálu SANTA BARBARA. V dalších letech byl na tuto cenu ještě celkem 5x nominován.

Popularitu si poté začal získávat jako syn Davida Hasselhoffa v seriáu POBŘEŽNÍ HLÍDKA. V tomto seriálu však vydržel jen jednu sérii. Poté byl požádán, aby ze seriálu odešel, neboť vyrostl příliš rychle a byl téměř stejně tak vysoký a urostlý jako jeho seriálový otec David Hasselhoff. Ten v té době seriál i produkoval a přál si, aby jeho syn Hobie zůstal ještě několik sérií mladý a Brandonovu roli tak získal Jeremy Jackson. Brandon krátce nato získal roli J.T. Lamberta, syna Patricka Duffyho a Suzanne Somers v populárním rodinném sitcomu KROK ZA KROKEM. V souvislosti s tímto seriálem Brandon pravděpodobně nikdy nezapomene na noc 3. září 1996, kdy byl po natáčení epizody Kroku za krokem postřelen neznámým útočníkem do obou paží. Ze zranění se mu naštěstí podařilo zcela zotavit a mohl brzy pokračovat v natáčení.

V soukromém životě má Brandon za sebou jedno manželství, které skončilo rozvodem, ale má z něj jednu dceru, která se narodila v roce 1998. V současnosti již Brandon pověsil herectví na hřebík. Žije v kalifornském městě Vista, kde provozuje benzinku a myčku aut.