Karen Foster

Holka, která se neustále, bohužel marně, snaží stát modelkou – i když má tolik příležitostí. Má ráda Country hudbu (několikrát se dokonce ucházela o místo country zpěvačky). I přes svou povrchní stránku má dobráckou duši.

Angela Watson

nar. 12.11.1975
Danville, Illinois, USA

Angela Christine Watson se narodila v rodině farmářů v Danville ve státě Illinois. Tam pobývala až do svých deseti let, než se s rodinou předstěhovala do Cape Coral na Floridě. Už od mala z ní rostla hezká holka a proto ji její rodiče začali přihlašovat na soutěže krásy. Stala se například modelkou roku v roce 1988 v Dallasu. Dále pak si z nejrůznějších soutěží odvezla 60 korunek a 200 dalších trofejí. Díky těmto úspěchům se mohla celá rodina posléze přestěhovat do Los Angeles.

Její herecká kariéra jako by začala a zároveň skončila. Jako mnoho jiných dětí v jejím věku začínala v místním divadle a v reklamách. Posléze byla obsazena do role Alice Hansen ve seriálu DAVIS RULES. Následovala zatím její životní role nadějné modelky Karen v seriálu KROK ZA KROKEM, kde odehrála všech sedm řad až do roku 1998. Kvůli čím dál menšímu prostoru v seriálu předstala hrát a začala se více věnovat zpěvu a modelingu. Zatím naposled hrála ve filmu JUNIOR PILOT z roku 2006, kde si zahrála Millie Smith.

V roce 2000 rozjela Angela organizaci Child Actors Supporting Themselves (CAST), která pomáhá dětským hercům a atletům starat se o finance. K tomu ji přivedl fakt, že její rodiče utratili všechny peníze, které si vydělala z natáčení Kroku za krokem. V současnosti pracuje na country skupině.